Anything you ask for

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  LoginLogin      
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
Affiliates
free forum

prosinac 2016
ponutosričetpetsubned
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar

Share | 

Definicija ljubavi

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
DARKQUEEN

Broj postova : 78

PostajNaslov: Definicija ljubavi   sri vel 10, 2010 8:55 am

Definicija ljubavi

Znate kako u životu postoje stvari koje poput medalje imaju dvije strane? E, ljubav nije jedna od njih…. Ili volite ili jednostavno ne. Prilično se gadnom pogreškom smatra uplitanje u brak ili bilo kakvu instituciju ljubavi ako pritom nema leptirića u trbuhu. Oni su početak i zaplet svake veze… Kraj ljubavi u vezi nastupa kada leptirići zamru.

Vašu ćete polovicu pronaći upravo po komešanju Vaše uzavrele krvi. Jer ljubav je POHOTA! Umirati od želje za nečijim usnama, za nečijom potporom i bivstvom. Zvuči patetično, jelda? No, ne i odbojno. Iako tuga može biti sinonim za ljubav, sinonim za sreću definitivno nije samovanje.

Mnogo sam se puta našla s krivom osobom na krivom mjestu u krivom trenutku. Odlučila sam ne tražiti pravog i nadati se da će on naći mene. I živjeti u u uvjerenju da neće proći pored mene u trenutku odsutnosti…
[Vrh] Go down
Korisnički profil

Definicija ljubavi
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.