Anything you ask for

Početna stranicaPočetna stranica  CalendarCalendar  FAQFAQ  PretraľnikPretraľnik  ČlanstvoČlanstvo  Korisničke grupeKorisničke grupe  RegistracijaRegistracija  LoginLogin      
Pretraľnik

Display results as :

Rechercher Advanced Search
Latest topics
Navigation
 Portal
 Index
 Memberlist
 Profile
 FAQ
 Search
Forum
Affiliates
free forum

prosinac 2016
ponutosričetpetsubned
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
CalendarCalendar

Share | 

Razmisljanje supruge jednog zaljubljenika u tehniku.....

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
DARKQUEEN

Broj postova : 78

PostajNaslov: Razmisljanje supruge jednog zaljubljenika u tehniku.....   pon lip 07, 2010 3:12 pm

IZMEDU DVIJE LJUBAVI......

Da li ste se ikad zapitali kako je biti zena jednom zaljubljeniku u tehniku?

Odgovorit cu vam na to pitanje. Odlicno je biti zena takvom muskarcu. Imate muza, ali kao da ga nemate. Pokraj vas je, ali vas ne primjecuje. Nekad pozelite biti ona glupa metalna kutija s kojom je on opsjednut. Gledate ga kako strpljivo ceprka po njoj , cisti je , isprobava da li radi, mijenja i ovo i ono , a po nacinu na koji to radi vidite da uziva. Dok to radi ima pogled kao da se svaki dan iznova zaljubljuje , a na nasu zalost tako i je.

Stalno izlazi neki novi aparat , jaci , bolji, savrseniji i dok je tako , ja se borim protiv metalnih kutija. Muskarci ne primjecuju nezadovoljstvo kod svoje zene , njima je to sve normalno. Ti si zena i tvoj je posao da radis , skuhas muzu rucak, operes robu ,i da sve kantune kuce drzis u rukama.

E , pa ljudi moji varate se, nisu ni zene glupe kao nekad. Kad svom ljubljenom muzu prigovarate zbog njegove opsesije , pogleda vas blago telecim pogledom i vidite da nema pojma o cemu pricate. Nakon nekog vremena proradi mu kliker i daje vam neko jadno objasnjenje u kojem smo mi zene negativke i naravno kako moramo imati razumijevanja za njegov posao ili pak hobi.

Kao slag na kraju opravdava se da nije uopce opsjednut. Ma da , pa gdje bi on bio opsjednut. Od 24 h na dan on 22 h provede buljeci u razne ekrane , diveci se tim metalnim kutijama i cudu tehnologije. Svom muzu kazem da mi je potrebna mala pomoc s njegove strane, naravno pomoci ce mi , tako je bar rekao , samo kad ? " DOGODINE " ili kad ga ostavim ? Potrebno je puno toga da bi brak opstao i funkcionirao onako kako treba.

Ispada da smo mi zene krive za sve , nikad nismo zadovoljne. Trebale bi biti sretne sto nasi muzevi ne piju, ne dangube po birtijama , ne kockaju i ne rade kojekakve druge gluposti.

Istina, mozda mi previse zahtjevamo ali to je zato sto dajemo maximum od sebe, dok u svemu isto to ocekujemo i od suprotnog spola. Ma kvragu , bar su nam na oku dok su sa svojim igrackama , uostalom niko nije savrsen. Kad nam pukne film , a on nam pozeli prici mozemo ga poslati da grli satelitske antene, neka ljubi dvd -e i Tv kad mu je najteze , neka ga slusaju metalne kutije.

Dok ovo pisem moj muz bulji u ekran kompjutera i vec sanja o novom , boljem i jacem kompjuteru.

Nikad mi nece biti jasno sto vidi u svemu tome, ali neka uziva, bar mene ne davi glupostima.
[Vrh] Go down
Korisnički profil

Razmisljanje supruge jednog zaljubljenika u tehniku.....
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.